LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Apkopoti Bauskas TIC organizētās akcijas “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017. gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!” rezultāti un noteikti uzvarētāji

Jau trešo gadu Bauskas tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Bauskas, Vecumnieku, Rundāles un Iecavas novada tūrisma uzņēmējiem piedāvā ikvienam izstādes-gadatirgus „Balttour 2017” apmeklētājam piedalīties akcijā “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017. gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!”.

Dalībniekam tiek lūgts izvēlēties un atzīmēt anketā 5 objektus Bauskā un apkārtnē, t.sk., naktsmītni, ēdināšanas iestādi, pasākumu, apskates un aktīvās atpūtas objektu. Divi veiksminieki pēc tam savu maršrutu var īstenot kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot ievērojamas un dāsnas atlaides. Vienlaicīgi tas ir arī veids, kā veicināt interesi par dažādiem apskates objektiem, naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem un aktīvās atpūtas piedāvājumiem, pievēršot tiem papildus uzmanību. Tāpat šī anketa ļauj uzzināt ceļotāju vēlmes un intereses, lai mērķtiecīgāk strādātu turpmāk.

Izskatot 73 aizpildītās anketas, var secināt, ka visvairāk cilvēkus interesē pasākumi, aktīvā atpūta un piedāvājums ģimenēm ar bērniem. Taču daudz neatpaliek arī vēlme nogaršot kaut ko īpašu un redzēt, kā tas top. Tāpēc liekas likumsakarīga ceļotāju vēlēšanās apmeklēt ne tikai Rundāles un Bauskas pili, kas ir favorītes, bet arī Bauskas alusdarītavu ar degustāciju. Savukārt naktsmītnes un ēdināšana biežāk izvēlēta ārpus pilsētas – viesu mājā “Upescelmiņi” Skaistkalnē un atpūtas kompleksā “Miķelis” Gailīšu pagastā. Ģimenes ar bērniem saistījusi aktīva atpūta atrakciju parkā “Labirinti”, bet visvairāk ceļotāju (60 %) savā maršrutā iekļāvuši Rundāles pils Dārza svētkus.

Ceļotāju interešu lokā ceturtajā vietā ir minēta vēlme redzēt jaunus maršrutus. Tas sakrīt ar vienu no Bauskas TIC šī gada uzdevumiem - veidot un komplektēt 1-2 dienu maršrutus, lai iepazīstinātu ceļotājus ar jauniem, interesantiem, bet līdz šim ne tik populāriem objektiem un iedrošinātu viņus šīs vietas apmeklēt.

Izstādes „Balttour 2017” laikā Ķīpsalā tika iesniegtas 73 anketas ar izveidoto maršrutu. No tām četras bija nederīgas, jo tika atzīmēti vairāk kā 5 objekti vai nebija atzīmēts neviens. 10. februārī ar datorsistēmas palīdzību tika noteiktas divas laimējušās anketas, un tās ir aizpildījušas Ruta Ceriņa un Inta Malēja. Apsveicam veiksminieces!Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem