LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Izlozēti Ārlietu ministrijas zināšanu testa ,,Ceļo droši’’ balvu ieguvēji

Ārlietu ministrijas (ĀM) testā ”Ceļo droši” starptautiskās tūrisma izstādes ”Balttour” laikā no 3. līdz 5. februārim zināšanas par drošu ceļošanu pārbaudīja un papildināja, kā arī par balvām cīnījās gandrīz 500 interesenti. Izlozē varēja piedalīties ikviens izstādes apmeklētājs, iegūstot vismaz 7 punktus no 10 iespējamajiem.

7 un vairāk punktus saņēma 392 personas, kas ir 83% no kopējo dalībnieku skaita.

7 punktus ieguva 64 jeb 16% no testa izlozes dalībniekiem; 8 punktus 106 jeb 27%; 9 punktus 138 jeb 35%; 10 punktus 84 personas jeb 21% no augstāko punktu skaitu ieguvušajiem.

43 balvu, kuras piedāvāja ĀM sadarbības partneri AirBaltic, Tallink, Lux Express, Ecolines, Latvijas Grāmata, Karšu izdevniecība Jāņa sēta, Jumava, Latvijas Apdrošinātāju asociācija, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija, izloze notika izstādes noslēgumā 5. februārī ĀM stendā.

Par balvu saņemšanu Ārlietu ministrijas pārstāvji ar uzvarētājiem sazināsies personīgi.

Tests visiem interesentiem no šodienas pieejams Ārlietu ministrijas mājaslapā: http://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celotajiem

Kā ziņots, par godu Ārlietu ministrijas desmitajai dalības reizei izstādē “Balttour“ konsulārais dienests prezentēja zināšanu testu ar desmit jautājumiem, kā arī ir apkopojis 10 soļus drošai ceļošanai.


Balvu ieguvēju sarakstu meklē šeit.

Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem