LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

RETRO FM mobilo studiju izstādē "Balttour 2017"

Radio RETRO FM (94,5) veidos izstādes mobilo studiju (“Izstādes radio”), no kuras tiks pārraidītas translācijas, tiešraides no izstādes, paziņojumi un intervijas radiostacijas tiešajā ēterā.

Mobilā studija “Izstādes radio” dos iespēju ceļojumu aģentūru, viesnīcu, restorānu un dažādu atpūtas vietu vadītājiem radio tiešajā ēterā izstāstīt klausītājiem, video apraides skatītājiem un preses kafejnīcas apmeklētājiem par jaunumiem tūrisma sezonā, paaicināt pie sava izstādes stenda, izspēlēt dažādas dāvanas – tiešajā ēterā daudzu izstādes apmeklētāju klātbūtnē.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar radio dīdžejiem, noklausīties un redzēt intervijas ar izstādes dalībniekiem un vienkārši baudīt tasi kafijas vairākās paaudzēs iecienītu melodiju pavadībā. Turklāt RETRO FM stenda viesi būs sabiedrībā zināmi mūziķi un mākslinieki.

Visiem "Balttour 2017" izstādes dalībniekiem tāpat Izstādes radio RETRO FM (94,5) stendā būs iespēja aktīvi piedalīties stafetes intervijās, spēlēs un konkursos.

Pēc TNS datiem, 2016. gada decembrī RETRO FM ieņem otro vietu starp radiostacijām Rīgā un reģionā krievvalodīgās auditorijas vidū vecumā no 30-55 gadiem un ceturto vietu starp visiem klausītājiem šajā reģionā.Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem