LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Viesītes novads aicina apmeklētājus tūrisma izstādē „Balttour 2017”

Sēlijas puduris ir īpašs ar to, ka to pārstāv 7 novadi: Viesītes, Neretas, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Salas, Aknīstes un Jēkabpils novads. Katrs no puduriem ir padomājis gan par jaunākajiem iespieddarbiem, gan par vietējo amatnieku un ražotāju produkcijas popularizēšanu, kā arī par atraktīviem priekšnesumiem. Piedāvājums būs daudzveidīgs un katru dienu būs citas aktivitātes un degustācijas.

Sēlijas pudurī atradīsies pārstāvji arī no Viesītes, kas iepazīstinās ar tūrisma objektiem un atpūtas iespējām Viesītes novadā un Sēlijā, palīdzēs saplānot maršrutus, kā arī pastāstīs par 2017. gada nozīmīgākajiem pasākumiem novadā, īpaši 5. Sēlijas Tautas mākslas svētkiem „Sēlija rotā” un mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivālu „Zobens un Lemess”. Tāpat varēs saņemt jaunos tūrisma informācijas materiālus: „Viesos Viesītē”, „Iepazīsti Stenderu dzimtu Viesītes novadā” un muzeja „Sēlija” bukletu, iespējams vairāk uzzināt par Saukas dabas parka piedāvājumu, naktsmītņu un ēdināšanas iespējām, kā arī uzņēmēju piedāvājumu. Bukletus varēs dabūt izstādē Sēlijas pudurī, bet pēc izstādes – Viesītes TIP.

Viesītes novadu informatīvajā stendā 4. un 5. februārī pārstāvēs Viesītes TIP un muzeja „Sēlija” pārstāves. Abas dienas tiks piedāvāta kafejas „Alīda” degustācija, vairāk par kafeju pastāstīs Jolanta Kovnacka. Sestdien iespējams piedalīties rokdarbnieču meistarklasēs pērļošanas tehnikā, jo apmeklētājus gaidīs Elkšņu pagasta rokdarbu un mākslas pulciņa pieaugušajiem un bērniem “Savam priekam” rokdarbnieces.

Esi laipni gaidīts Viesītes novadā! Izbaudi kultūrvēsturisko mantojumu, dabas vērtības un bagātības, atpūties kempingos un viesu mājās pie ezeriem, izbaudi ražotāju piedāvājumu un satiec amatniekus!

Uz tikšanos izstādē “Balttour 2017”!Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem