LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Tev patīk jūra? Mērsrags gaida tevi ciemos izstādē “Balttour 2017”!

Uzzini, kādas iespējas piedāvā Mērsrags – iespēju rags! Kas gan būtu vasara bez atpūtas pie jūras? Bet nav jau arī vienkārši jāļaujas laiskam sauļošanās priekam! Gaidīsim tevi hallē „Apceļo Latviju!” Kurzemes asociācijas stendā Nr. B2 pie ieejas hallē.

Varēsi iepazīties ar Mērsraga novada neatkārtojamām dabas bagātībām un kultūrvēsturisko mantojumu. Protams, ka tavs ceļojums sāksies ar uzkāpšanu Mērsraga bākā. Pie mums uzzināsi visu par Mērsraga zemes ragu, kurš iestiepjas tālu jūrā, kā arī atradīsi novada ievērojamākos apskates objektus. Tie, kas apciemos mūs, sapratīs, kāpēc mērsradzniekus joprojām uzskata par diženiem jūras braucējiem un kuģu būvētājiem jau cauri daudziem gadu simteņiem, un kāpēc pie jūras ir vērts gūt mieru, možu garu un spirdzinājumu ne tikai gada siltākajos mēnešos! Bet pēc iepazīšanās ar bukletos pieejamo informāciju nesteidzies prom, iepazīsties ar atpūtas un izklaides kuģīša “Palsa” kapteini, kas dalīsies savas bērnības piepildītajos sapņos, ļaujot ielūkoties jahtas “Palsa” vēsturē un piedāvājumos!

Te atradīsi gan tūrisma maršruta ceļvežus, gan informāciju par dažādiem novadu apskates objektiem, un, protams, neiztiksim arī bez lielformāta fotogrāfijām, kas būs apskatāmas lielajā ekrānā!

Uz tikšanos izstādē!
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem