LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Amatnieku sēta izstādē "Balttour 2017"

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina apmeklēt "Amatnieku sētu" izstādē "Balttour 2017", kur apmeklētājus gaidīs Brīvdabas muzeja stends "Muzeja pūra atvēršana".

Apgleznotas un apkaltas 11 senās lādes prezentēs daļu no lielākās seno lāžu kolekcijas Latvijā, tādējādi ieskandinot ceļu Liepājas Ostmalas noliktavas "Bezdelīga" atvēršanai, kas notiks 2017. gada 24. martā.

Izstādē būs aplūkojamas lādes no visiem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem. Kurzemnieku lepnumu varēs lūkot caur līgavas pūru. Jūrnieka lāde, stāstīs par laimes meklējumiem tālos ceļojumos. Pie Vidzeme novada lādes darbosies īsta audēja un suminās šī novada izcilos vēverus. Slaveno podnieku zemi Latgali pārstāvēs keramiķi un svilpaunieku meistars, savukārt Zemgales labības lādi papildinās miltu brīnumu cepēja.

Brīvdabas muzeja stendā notiks dažādas radošās darbnīcas. Līdzās naudas lādei, kopā ar kalējzelli, katrs varēs izkalt monētu ar muzeja simboliku. Paši mazākie - varēs rotaļāties un spēlēties kopā ar koka un tāšu rotaļlietu meistariem pie lielās lauka spēļu lādes. Radošajā meistardarbnīcā "Zīmējumi uz lādēm", katrs pēc dotā parauga, varēs zīmēt vai pārzīmēt neatkārtojamos lāžu rotājumus.

Līdzās pūra lādēm, te varēs apskatīt, kultūrvēsturisko novadu tautas tērpus, bērni un lielie varēs ietērpt papīra lelles novadam atbilstošos tautas tērpos.
Būs Liepājas ostmalas noliktavas "Bezdelīga" prezentācija un muzeja rīkoti konkursi, kuros varēs iegūt dažādas balvas un ielūgumus uz jebkuru 2017. gada pasākumu. Katrs varēs iepazīties ar Brīvdabas muzeja 2017. gada pasākumu programmu, uzzināt aktuālāko piedāvājumu kā individuāliem apmeklētājiem, tā arī ģimenēm ar bērniem, grupām un tūrisma uzņēmumiem.

Tiksimies Amatnieku sētā „Balttour 2017"! Pievienojies un piedalies Muzeja pūra atvēršanā 
arī Tu!
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem