LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Latvietes izveidojušas tūrisma uzņēmumu un piedāvā apceļot Itāliju!

Latvietes Lorija Lietaviete un Inese Kalniņa ir izveidojušas tūrisma uzņēmumu "Happy Donkey Tours", kas piedāvā jaunus un vēl neatklātus Itālijas galamērķus aktīvās atpūtas mīļotājiem. Par iespējām Latvijas tūristiem baudīt vienu no skaistākajām Eiropas valstīm varēs uzzināt ikgadējā starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2017".

"Pirms vairāk nekā desmit gadiem es un mans vīrs sākām piedāvāt aizraujošu aktivitāti - pastaigas ar ēzeļiem Umbrijas kalnos. Šī savdabīgā aktivitāte ieguva popularitāti! Nu jau ēzeļu saimei piepulcējušies arī mūļi, lamas un zirgi, kas būs drošs atbalsts un palīgs pastaigām kalnos. Mūsu jauko komandu varat apskatīt mūsu interneta mājaslapā," par uzņēmuma pirmsākumiem stāsta Lorija Lietaviete, kas Itāliju sauc par savām mājām.


Tūroperators piedāvā atklāt autentisko, vēl neiepazīto Itāliju. Aktīvā atpūta, daba un netradicionālu vietu atklāšana un apceļošana - uzņēmums piedāvā izjust īsto Itāliju, kura parasti paliek neievērota lielajām tūristu masām. Trekings kalnos, pārgājieni ar ēzeļiem vai zirgiem, velotūres, ūdens sports, gastronomiskās tūres un vēl citi aktīvās atpūtas veidi!

"Gan ceļojat kājām, gan uz diviem vai četriem riteņiem mūsu rūpīgi izstrādātie maršruti atklās pasakaino Itālijas dabas skaistumu. Iepazīstiet šo skaisto zemi no cita skatu punkta - dodoties pārgājienos gidu pavadībā, ieelpojot svaigo kalnu gaisu un ļaujot ikdienas stresam un rūpēm aizplūst tālu prom. Maršruti ir atšķirīgi -mēs piedāvājam pārvietoties ar īpašiem transporta līdzekļiem, dzīvot mazās ģimenes viesnīcās vai lauku saimniecībās, nogaršot autentiskus ēdienus un vīnus, " papildina Inese Kalniņa.

Ja meklējat unikālu un netradicionālu atpūtu Itālijā, tad dodies uz "Happy Donkey Tours" stendu K15!

Vairāk: www.happydonkeytours.com


Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem