LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Dodies uz "Balttour 2017" iepazīt Zemgali!

Gadskārtējā starptautiskā izstāde "Balttour 2017" jau pavisam drīz ļaus ceļotājiem uzzināt par jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem. Turpinot līdzšinējo praksi, Zemgales Plānošanas reģiona pašvaldības izstādē piedalīsies ar kopēju stendu, akcentējot plašo piedāvājumu.

Kā jau ierasts, nozīmīgajā izstādē Zemgales pašvaldības sadalījušās sešos - Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Kokneses, Sēlijas un Jēkabpils - puduros, kuros apmeklētāji varēs iegūt jaunāko informāciju par aktuālo piedāvājumu 2017. gada sezonā, smelties jaunas idejas, degustēt vietējo mājražotāju produkciju, pārliecināties par amatnieku prasmēm, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs ar vērtīgām balvām un satikties ar Jēkabpils lūsi, Kokneses samu, Tērvetes rūķi, Jelgavas alni un citiem Zemgales tūrisma talismaniem.

Ikkatra pudura pārstāvji sagatavojuši apmeklētājiem ko īpašu. Piemēram, Sēlijas pudurī Viesītes amatnieces rādīs paraugdemonstrējumus pērļošanas tehnikā, Salas novads atklās savu amatnieku tehniku dūraiņu adīšanā. Jelgavas reģiona tūrisma centrs pirmo reizi ledus skulptūru apskatei izvietos turpat stendā, kā arī piedāvās virtuālās realitātes spēli un mobilās aplikācijas iespējas savos tūrisma bukletos. Koknesieši ar atraktīvām izdarībām aicinās uz sama modināšanas svētkiem maijā, bet Jēkabpils apmeklētājiem piedāvās pārbaudīt erudīciju, spēlējot šahu ar savu talismanu - lūsi. Izglītojošas nodarbes būs arī Dobeles pudurī - tur varēs uzzināt par tulpju audzēšanu, iepazīties ar P. Upīša muzeja un dārza piedāvājumu, bet Dabas parka tēli aicinās uz izzinošu atpūtu Tērvetē.


Apmeklētājiem ar ģimenēm saistošs piedāvājums būs Bauskas pudura stendā - tur varēs iepazīties ar Rundāles pils 2017. gada jauno “Zosu spēli” un Bauskas pils viduslaiku spēlēm.

Kopš 2016. gada izstādes Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu klāsts un kvalitāte turpinājusi augt. Vienlaikus Zemgale turpina dižoties ar savām izcilajām kultūrvēsturiskajām vērtībām - pilīm, muižām, dievnamiem, dārziem, unikālo bioloģisko daudzveidību un prasmīgajiem cilvēkiem. Tikai Zemgalē var tā īsti izbaudīt rudzu un rapša lauku ziedēšanas neatkārtojamību, pavasara palu dramatismu un migrējošo ūdensputnu tūkstošu klātesamību Lielupes un citu upju palienēs.

Jauno tūrisma sezonu valstī oficiāli atklās vien pavasarī, taču Zemgalē ar to saistītās aktivitātes ir jau sākušās: Dobelē notiek tradicionālais „sniegavīru saiets”, Jelgavas novada Valgundes pagastā noticis Ziemassvētku kauju atceres pasākums, sniegotajā Jelgavas pils salā dabas draugi dodas vērot savvaļas zirgu ganāmpulku, ziemas dienu krēslas stundās apmeklētāju netrūkst Tērvetes dabas parkā, slēpošanai un citām ziemas sporta aktivitātēm gluži piemērota šķiet Ozolnieku, Pļaviņu, Viesītes un vēl citu novadu apkaime, pavisam drīz - februāra sākumā Jelgavā visā krāšņumā būs vērojams starptautiskais Ledus skulptūru festivāls.

Pavasarī un turpmākajos mēnešos gadiem ilgi koptās kultūras dzīves tradīcijas Zemgalē turpināsies dažādos skulptūru festivālos Jelgavā, Zemgaļu svētkos Tērvetē, Ķiršu, Ceriņu un Ābolu svētkos Dobelē, Operas svētkos Jēkabpilī, Sama modināšanas svētkos Koknesē, Sēlijas Tautas mākslas svētkos Aknīstē, Senās un Kantri mūzikas festivālā Rundālē un Bauskā, kā arī alternatīvās kamermūzikas festivālā „Sansusi” Aknīstes novadā un mūsdienu etniskās mūzikas festivālā „Zobens un lemesis” Viesītes novadā.

Plašākā informācija ikvienam interesentam būs pieejama pie tūrisma konsultantiem Zemgales stendā izstādē „Balttour 2017"!Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem