LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novads izstādē "Balttour 2017"

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus. Zemgales kopējā stenda dizainā arī šogad valdīs Zemgales dižkoka tēma. Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos!

Šogad īpašs akcents izstādē tiks likts uz piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Brīvdienas ģimenei ar bērniem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt kādu no Bauskas pils muzeja vai Rundāle pils muzeja galda spēlēm, aizpildīt tradicionālo Balttour anketu “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017.gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!”, kur no dotajiem tūrisma piedāvājumiem (apskates objekti, pasākumi, ēdināšana, nakšņošana, aktīvās atpūta) apmeklētājam tiks dota iespēja izvēlēties tos piecus piedāvājumus, kurus viņš vēlētos izbaudīt, tādējādi izveidojot savu unikālo un sev interesējošo ģimenes maršrutu. 


Izstādes apmeklētājiem būs pieejami dažādi tūrisma materiāli, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns. "Balttour" apmeklētāji tiks aicināti apmeklēt “Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļu”, kura norisināsies no 16. līdz 26. februārim Bauskas un apkārtnes novadu ēdināšanas uzņēmumos. Tās laikā kafejnīcas gaidīs gan baušķeniekus, gan viesus, lai kopīgi nosvinētu Lietuvas un Igaunijas valsts svētkus ar īpašiem šo valstu ēdieniem. 

Tiekamies Zemgales stendā pie “Bauskas pudura”! Mūsu moto: Bauska – Latvijas dienvidu vārti!

Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem