LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Dundagas novads – no kalna arājiem līdz piekrastes zvejniekiem!
Dūoņig mōkõr – mäg kīndajižist rānda kalāmīed sōņ!


Dundagas novada stendā (Nr.C10, hallē „Apceļo Latviju!”) atklājas īpatnējais Ziemeļkurzemes kolorīts, kas radies Dundagas kalna ļaužu un piekrastes lībiešu zvejnieku gadu simtos ilgā mijiedarbībā. Rezultāts ir gana daudzveidīgs un atklājas gan piekrastes lakoniskajā ainavā un iedzīvotāju rakstura spītībā, gan lībiskajā izloksnē, gan Slīteres Undžavas mežu dabas daudzveidībā un Dundagas pils senatnīgumā un stiprumā.

Dundagas novads izstādē „Balttour 2017” prezentēs 12 sižetu jaunu pastkaršu komplektu, kas saliekamas kopīgā puzlē, un veidos arī stenda fona noformējumu. Piedāvājumā būs arī četru jaunu maršrutu ceļveži, to skaitā piedāvājums apceļot Ziemeļkurzemi vēsā laikā.

Savukārt biedrība „Līvu savienība” kulinārā mantojuma cienītājiem piedāvās nupat klajā nākušo Dženetas Marinskas brošūru „Aicinām lībiešu ķēķī! Tulgid līvõd kēkõ! Jeb Ziemeļkurzemes lībiešu tradicionālie ēdieni”. Turpat stendā ar gardiem sklandraušiem apmeklētājus gaidīs Dundagas novada saimnieces Elma Zadiņa (sestdien) no arājiem un Dženeta Marinska (piektdien un svētdien) no zvejniekiem, kā arī Laimīgo ķirbju zemes īpašniece un dārzkopības guru Edīte Seipule (svētdien) no Dundagas.

Pāces vilnas fabrika (sestdien) piedāvās dziju krāsu izvēles pārbagātību, kā arī fabrikas šūšanas darbnīcas kvalitatīvu miegu veicinošus ražojumus – ar Latvijas aitu vilnu pildītus spilvenus un segas.

Kubalu skola-muzejs aicinās piedalīties zīmējumu fotokonkursā „Mana skolas pierakstu burtnīca”.

Dabas izglītības centrs „Slītere”
piedāvās iesaistīties dabas spēlēs un mīklu minēšanā.

Ar biedrības „Domesnes” gādību uz izstādi ceļos arī kuģa branga – viena no daudzo pie Kolkasraga bojāgājušo kuģu paliekām, kuru nesen izskalojusi jūra.

Vairāk:
Facebook: Visit Dundaga 
Twitter: Dundaga TIC  
www.visit.dundaga.lv


Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem