LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Eiropas labākā aviokompānija piedāvā: “Ceļo Gudri izvēloties Korporatīvo programmu”

“Skytrax 2016” pasaules aviokompāniju apbalvošanas ceremonijā “Turkish Airlines” sesto reizi pēc kārtas tika atzīta par Eiropas labāko aviokompāniju. “Turkish Airlines” nebeidz pārsteigt ar godalgoto servisu, veiksmīgi apvienojot dažādus sadarbības moduļus kopā ar turku atpazīstamo viesmīlību kā rezultātā piedāvājot neaizmirstamus ceļojumus. Mēs apzināmies, ka darījumu cilvēkiem viens no svarīgākajiem kritērijiem ir laiks, tāpēc piedāvājam risinājumu kā ietaupīt laiku izvēloties “Turkish Airlines” lidojumus daudz ērtākā, vieglākā un ienesīgākā veidā.

Korporatīvās programmas piedāvājums darījumu cilvēkiem:

Ekskluzīva papildus bagāža*
Papildus bagāža tiek piedāvāta Ekonomiskās klases un Biznesa klases pasažieriem.

Privilēģijas reģistrācijas laikā*
“Turkish Corporate Club” lojalitātes kartes īpašnieks saņems privilēģijas reģistrācijas laikā. Ekonomiskās klases pasažieris reģistrēšanos lidojumam var veikt pie biznesa klases reģistrācijas galdiņa, kā arī izmantot Biznesa klases atpūtas telpu pirms lidojuma.

Krāj jūdzes kopā ar “Miles&Smiles”
Kļūstot par “Turkish Airlines” lojalitātes programmas „Miles&Smiles” biedru Jūs varat krāt jūdzes lidojumiem ar “Turkish Airlines” un tērēt tās pakalpojumos, ko sniedz arī pārējās „Star Alliances” lidsabiedrības.
Pievienojieties “Turkish Corporate Club” programmai un izmantojiet privilēģijas, kā arī iepazīstiet pasaules slaveno turku viesmīlību jau lidojuma laikā.
“Turkish Airlines” lido uz vairāk galamērķiem kā citas avikompānijas un aicina Jūs iepazīt pasauli kopā. 


Sīkākai informācijai aicinām Jūs apmeklēt mūsu stendu Nr. K22/L28 Zāle Nr. 2 starptautiskās izstādes “Balttour 2017” laikā vai griezties pie mums birojā!

Biroja adrese: Merķeļa iela 21.Rīga, LV- 1050, Latvija. T. +37167359441
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem