LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Iepazīsties ar Lielvārdes novada tūrisma jaunumiem izstādē “Balttour 2017”

Izstādes “Balttour 2017” apmeklētājus Lielvārdes novada stendā iepazīstinās ar šīs sezonas jaunumu – Baltijā lielāko tematisko izklaides un atpūtas parku “Avārijas brigāde”, aicinās uz sidrdara Mr. Plūmes degustācijām, kā arī informēs par citiem tūrisma jaunumiem un notikumiem novadā.

Parks tiks atklāts 2017. gada pavasarī un piedāvās lielisku visas dienas izklaidi brīvā dabā ģimenēm ar bērniem. Parkā būs iespējams sastapt iecienītās latviešu animācijas filmas "Avārijas brigāde" varoņus – Bembelātu, Poteriku un Sīlinku, kuri apmetušies īstā "Avārijas brigādes" spēļu pilsētiņā. Ikviens varēs apmeklēt pirmo dinozauru taku Latvijā - vairāk nekā kilometru gara dinozauru taka, kurā būs iespējams sastapties aci pret aci ar dažādiem dinozauriem. Tematiskajā Leļļu takā būs apskatāmas ap 20 dažādas ekspozīcijas ar jau iemīļotiem leļļu tēliem.

Izklaidēties varēs ūdens spēļu laukumā (Spray park), speciāli veidotā virvju trasē bērniem vecumā līdz 10 gadiem, akmens laikmeta nometnē, kur varēs meklēt dinozauru kaulus un ložņāt pa alām, mazajā autoskolā bērniem, karuseļos un piepūšamajās atrakcijās. Izklaides parka mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem līdz 14 gadu vecumam.

Lielvārdes novada stendā atradīsies unikāls parka eksponāts – dinozaurs (tā garums 5.4m, max platums 1.25m, augstums virs 2m), kā arī animācijas filmas “Avārijas brigāde” kāds no galvenajiem tēliem.

Izstādes laikā ikviens aicināts Lielvārdes novada stendā palutināt savas garšas kārpiņas un nodegustēt sidrdara Mr. Plūme produkciju. Aicinām iepazīt plašo produkcijas klāstu – sidrus, vīnus, karstvīnus, stipros dzērienus: Šnapss un Kalvīts.

Lielvārdes novada tūrisma informācijas centrs apmeklētājus iepazīstinās ar Lielvārdes novada tūrisma karti, kurā apkopota informācija par novada tūrisma objektiem un uzņēmējiem. Tūrisma kartē iekļauti speciāli sagatavoti maršruti – Iepazīsti Lielvārdes novada amatniekus un saimniecības, kā arī atpūtas un izklaides maršruts ģimenēm ar bērniem.

Papildus Lielvārdes novada stendā būs pieejama informācija par novada lielākajiem pasākumiem un tūrisma uzņēmēju informācija.

Esat laipni gaidīti Lielvārdes novadā!


Vairāk informācijas:
www.lielvarde.lv
www.facebook.com/turismsLielvarde
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem