LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Atklāj Rēzekni – pilsētu Latgales sirdī!

Rēzekne ir Latgales garīguma, kultūras un izglītības centrs, kas pēdējos gados ir piedzīvojis straujas izmaiņas, piedāvājot pilsētas viesiem izbaudīt vietu, kur savienojas mūsdienīgais ar tradicionālo. Rēzeknes pilsēta izstādē “Balttour 2017” tiks pārstāvēta ar atsevišķu stendu, kurā izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar pilsētas tūrisma aktualitātēm, kā arī iesaistīti dažādās aktivitātēs.

Rēzeknes stendā izstādes apmeklētājus informēs par jauniem tūrisma objektiem, piemēram, Rēzeknes Zaļo sinagogu, kas atklāta pagājušā gada sākumā. Kolorītais lūgšanu nams uzcelts 1845. gadā un restaurēts 2016. gadā. Ir ebreju kopienas bagātās vēstures glabātājs, atspoguļo pilsētas koka arhitektūras tradīcijas un ļauj iepazīt Rēzeknes ebreju vēsturi digitālā ekspozīcijā.


Aktīvās atpūtas cienītājiem interesanta liksies pagājušajā vasarā atklātā veikborda trase pilsētas ietvaros esošajā Kovšu ezera pludmalē. Veikparka trases garums ir 200 m un braucamā daļa ir 160 m gara, turklāt papildināta ar 2 rampām īpaši asu sajūtu meklētājiem.

Rēzeknes Tūrisma attīstības centra darbinieki labprāt ikvienam pastāstīs par 2017. gada spilgtākajiem notikumiem Latgales vēstniecībā GORS, dažādām tematiskām ekskursijām pilsētas ietvaros, kā arī, kur vislabāk izbaudīt latgaliešu viesmīlību. Pilsētas stendā apmeklētājiem būs iespēja bezmaksas saņemt dažādus informatīvus materiālus, kā arī piedalīties loterijā, kuras ietvaros būs iespējams laimēt īpašas Rēzeknes Tūrisma attīstības centra un pilsētas uzņēmēju sagādātas balvas. Tāpat izstādei sagatavota īpaša izklaides programma – Rēzeknes stendā ciemosies biedrības “Arayn” mūziķi, kas izpildīs tradicionālo ebreju deju mūziku, un dzīvās skulptūras, kas prezentēs kultūras un mākslas festivālu “7 Hills”, kas Latgales sirdī norisināsies pavasara beigās, 26. – 28. maijā.

Visu par Rēzeknes pilsētu un tās tūrisma piedāvājumu varēsi uzzināt apmeklējot Ķīpsalas izstāžu halles “Apceļo Latviju” stendu Nr. C18!

Vairāk informācijas:
www.rezekne.lv
www.facebook.com/RezeknesKulturasUnTurismaCentrs/
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem