LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Izstādē „Balttour 2017” atklāj Gruzijas tūrisma piedāvājumu!

Gruziju, kas atrodas Eiropas un Āzijas krustcelēs, raksturo unikalitātes un daudzveidības salikums. Valsts, kas pazīstama kā vīna šūpulis, ceļotājiem piedāvā Kaukāza kalnu grēdu, Melnās jūras piekrasti, dziedniecisku klimatu un minerālavotus, nacionālos parkus un UNESCO pieminekļus, bagātīgu kultūru, gardus ēdienus un slaveno gruzīnu viesmīlību.

No Tbilisi vecpilsētas arhitektūras līdz Kakheti vīna dārziem, no Svaneti senajiem akmens torņiem līdz Batumi pludmalēm un nakts dzīvei – katrs ceļotājs te atradīs kaut ko iedvesmojošu un aizraujošu!

No rīta slēpojiet Kaukāza kalnos, Eiropas augstākajā kalnu grēdā, un pēcpusdienā jau atpūtieties pie Melnās jūras! Vienu dienu nobaudiet gardos gruzīnu ēdienus un vīnus tradicionālajā supra (mielasts), un jau nākamajā – attīriet savu organismu mūsu dabiskajās saunās un SPA!

Gruzijas kultūra ir unikāla, tās viesmīlība un atsaucība ir izslavēta visā pasaulē. Gruzija Jūs pārsteigs un iepriecinās ik uz soļa – ar savu unikālo alfabētu un valodu, ar daudzajiem pasaules slavu guvušajiem māksliniekiem.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.georgia.travel
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem