LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Šauļi vilinās ar jaunām garšām un aktivitātēm

Šauļu (Šiauliai) stends Nr. H32 aicinās iepazīt pilsētu no jauna un izjust tās atmosfēru jaunās ekskursijās, kuras sagatavojis Šauļu Tūrisma informācijas centrs. Piemēram, degustāciju ekskursija ar Antaninas kundzi „Šauļi – retro stāsti un garšas” atklās aizmirstas garšas un interesantus faktus par starpkaru perioda Šauļiem. Lai iepazītu pilsētas paražas un izklaides, jādodas ekskursijās „Aiz aizmirstības plīvura” un „Šauļu leģendas”, savukārt ekskursija „Šauļu literārie pārsteigumi” aicina iepazīt Šauļu literāro pusi. Kādēļ Šauļus sauc par Saules pilsētu, jūs uzzināsiet ekskursijā „Kā Liepori dāvāja Šauļiem sauli”!

Varbūt vēlaties izpētīt Šauļu vēstures lappuses savā nodabā? Varat darīt arī tā! Šauļu Aušras muzejs ir sagatavojis interaktīvu virtuālo ekskursiju „Ebreju mantojums Šauļos”. Vienkārši lejupielādējiet iziTRAVEL lietotni savā viedtālrunī un meklēšanas laukā ierakstiet „Šauļi”. Šauļu Aušras muzejam ir arī citi jaunumi – pirmā un vienīgā ādmiņa darbnīca Lietuvā, kas darbojas Čaima Frenkeļa (Chaimas Frenkelis) muižā un piedāvā izglītojošas aktivitātes. Programma „Manas kurpes” ir paredzēta jaunāka vecuma bērniem. Pieaugušie varēs izzināt ādas apstrādes noslēpumus programmas „Čaima Frenkeļa ādas darbnīca” ietvaros – tajā jūs paši varēsiet izgatavot savu atslēgu piekariņu, ko rotās Čaima Frenkeļa dēla Jokuba Frenkeļa (Jokubas Frenkelis) zīmogs.

Šauļus iespējams apskatīt vienā dienā, taču, lai patiesi izjustu pilsētas dvēseli, apmeklētu ekskluzīvas apskates vietas, kaut uz neilgu brīdi kļūtu par daļu no pilsētas un izglītotos garīgi, ar vienu dienu nepietiks. Šauļu Tūrisma informācijas centrs piedāvā daudz ekskursiju un programmu, kas pārsteigs ne tikai Saules pilsētas viesus, bet arī vietējos iedzīvotājus. Jums atliek tikai izvēlēties to, kas interesē visvairāk.

Šogad Šauļu stendā būs pārstāvēti ne tikai jauni tūrisma produkti, bet arī apskates objekti, kas arvien nezaudē savu popularitāti un ko novērtē gan vietējie, gan pilsētas viesi: uzņēmuma „Rūta” šokolādes muzejs, viena no vecākajām aptiekām Lietuvā – „Valerijonas”, alus darītava „Gubernija”, kas izslavēta ne tikai ar savu alu vien, mūzikas krogs „Juonė pastuogė” un daudzi citi.

Visi stenda apmeklētāji varēs iepazīt patieso lietuviešu viesmīlību!
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem