LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Atrodi laiku Alūksnē!

Alūksne – pilsēta, kas Latvijā atrodas visaugstāk virs jūras līmeņa, kurā blakus dabas dotajam krāšņumam tieši pēdējos gados ir tapuši jauni vai atjaunoti interesanti apskates objekti. Vairāk nekā 800 gadus vecajā pilsētā atklāts jauns skatu tornis, gājēju tilts, kas savieno Pilssalas atpūtas un sporta kompleksu ar Tempļakalna parku un priecē ar apgaismojumu un mūziku, renovētas pilis un daudz kas cits. Ezera krastā rekonstruēta Brūža ēka, kurā mājvietu radis Alūksnes Kultūras centrs, kas sola ikvienam tā apmeklētājam piedzīvot dvēseles lidojumu kādā romantiskā koncertā vai piedzīvojumiem bagātā teātra izrādē.

Alūksne un tās apkārtne aicina atrast laiku tās iedvesmojošajai dabai – kalniem, augstienēm un nogāzēm, ezeriem un to salām, parkiem un kontrastu pilniem gadalaikiem.

Alūksnē nozīmīgu vietu ieņem vācu tautības mācītājs Ernsts Gliks, kurš iztulkoja Veco un Jauno derību latviešu valodā, kam par godu iestādītie ozoli zaļo vēl šodien. Te dzirdēsiet arī šīs puses īpašo – malēniešu izloksni un varēsiet vērtēt šīs puses ļaužu malēnisko spītu, viesmīlību un izturību.

Piestāj hallē “Apceļo Latviju” stendā “Vidzemes šosejas pieturas” (Nr. B15) un uzzini vairāk par Alūksnes novada dabu, kultūrvēsturi un tūrisma piedāvājumu!

Vairāk:
www.visitaluksne.lv
www.facebook.com/Aluksnetourism
www.draugiem.lv/aluksne.tourismGalerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem