LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Atklājiet Vjetnamu un Indoķīnu tūrisma izstādē „Balttour 2017”!

Unikāla cilvēku, ainavu, skaņu un aromātu daudzveidībā, Vjetnama ir mierpilna un apburoša Dienvidaustrumāzijas valsts, kurā ikviens ceļotājs radīs daudz aizraujošu iespēju, no kurām izvēlēties kaut ko tieši sev piemērotu. Vjetnamu var izbaudīt dažādi – ļauties piedzīvojumiem, izzināt vēsturi un kultūras mantojumu, baudīt dabu vai veldzēties pludmalē.

Ja mīlat dabu, apmeklējiet nacionālos parkus, kur varēsiet vērot putnus un savvaļas dzīvniekus, dodieties pārgājienā uz terašu laukiem vai izbraucienā ar kajaku pasakainā līcī. Vjetnamai ir sena vēsture un bagātīgs kultūras mantojums – lai izzinātu senās valdnieku dinastijas un ēku majestātisko arhitektūru, būs nepieciešams krietns laiks. Pludmales cienītājus priecēs šķietami bezgalīgā piekraste un jebkurā gadalaikā saules pielietās pludmales. Turklāt Vjetnamas nacionālā virtuve ir viena no visizsmalcinātākajām visā Āzijā, jo tajā jūtama ķīniešu, franču un arī nedaudz taizemiešu virtuves ietekme. Tomēr visneaizmirstamākā pieredze ikvienam ceļotājam būs allaž smaidīgo vjetnamiešu viesmīlība!

„AT Travel” ir dibināts 1993. gadā un šobrīd ir viens no vadošajiem tūrisma uzņēmumiem Vjetnamā. „Balttour 2017” laikā mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar labākajiem tūrisma produktiem Vjetnamā un Indoķīnas valstīs (Vjetnamā, Laosā, Kambodžā un Mjanmā).

Apmeklējot mūsu stendu No. K24, Jūs uzzināsiet par ceļojumiem Vjetnamā, kombinētajiem ceļojumiem Indoķīnas valstīs, tūristu iecienītākajiem apskates objektiem, kā arī Āzijas tūrisma nozares karstākos jaunumus. Vjetnama un Indoķīna šobrīd ir ļoti pieprasīti galamērķi Eiropas un Amerikas tūrisma tirgū.

Lai izstādes laikā tiktos ar mūsu pārstāvjiem, lūdzu, rakstiet mums: en@attravel.vn, jo mēs vēlamies būt Jūsu uzticamais partneris Vjetnamā un Indoķīnas valstīs.

Uz drīzu tikšanos!

www.attravel.vn
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem