LAT
RUS
ENG

 “Balttour 2019”: ceļotgribētāji priekšroku dod eksotiskiem galamērķiem!

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”. Ceļotgribētāji varēja iepazīt Latvijas novadu jaunākos tūrisma piedāvājumus, baudīt gastronomiskus gardumus, izveidot savus brīvdienu maršrutus un piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī iegādāties izdevīgus ceļojumus uz galamērķiem teju 200 valstīs.
Lasīt vairāk >>>

 Veiksmīgi noslēgusies izstāde-gadatirgus "Balttour 2019"!

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kas pulcēja 860 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus. Uzzināt tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies 28 050 ceļotgribētāju.
Lasīt vairāk >>>

 TOP 9 lietas, ko darīt “Balttour 2019”

Jau no šodienas līdz pat svētdienai, 3. februārim, Ķīpsalā norisinās Baltijas vērienīgākais tūrisma notikums – izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunas takas, neparastas garšas un pat talismanu parāde – Latvijas reģionu pārsteigumi izstādē “Balttour 2019”

Aplūko Zemgales talismanu parādi, apmeklē brīnišķīgas dabas vietas Latgalē, izbaudi Vidzemes garšas un ļaujies sportiskai atpūtai Kurzemē – tie ir daži no Latvijas reģionu piedāvājumiem izstādē “Balttour 2019”, kas jau no 1. līdz 3. februārim notiks Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 “Balttour 2019” aicina – atklāj Igaunijas tūrisma pērles!

Vairāk nekā 50 – tik liels dalībnieku skaits no Igaunijas izstādē “Balttour” vēl nebūs pieredzēts! No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā savus jaunākos tūrisma objektus, maršrutus un atpūtas iespējas prezentēs dalībnieki no kaimiņvalsts. Piedāvājam jau tagad ielūkoties, kurp doties un ko apskatīt Igaunijā.
Lasīt vairāk >>>

 Kā neuzkāpt uz digitalizācijas grābekļa? Uzzini “Balttour” forumā

Latvijas tūrisma speciālisti ikdienā saskaras ar dažādiem mūsdienu tūrisma mārketinga digitalizācijas izaicinājumiem. Par biežākajiem klupšanas akmeņiem un iespējamajiem risinājumiem varēs uzzināt “Balttour 2019” biznesa forumā, kas jau 30. janvārī notiks viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”.
Lasīt vairāk >>>

 Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2019” un biznesa forumu!

28. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi-gadatirgu “Balttour 2019”, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks pirmdien, 28. janvārī, plkst. 13.00 viesnīcas “Avalon Hotel and Conferences” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra ielā 19, Rīgā).
Lasīt vairāk >>>

 “Balttour 2019” aicina atklāt tūrisma jaunumus Latvijā!

Kuru ciemu Latvijā dēvē par mazo hipiju? Kā atklāt latviešu zvejnieka aroda noslēpumu? Kur sajusties kā baronam? Iedvesmojies Latvijas apceļošanai izstādē-gadatirgū “Balttour 2019”, kas jau no 1. līdz 3. februārim notiks Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

 Labākie tūrisma piedāvājumi būs izstādē-gadatirgū “Balttour”!

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 valstīs! Vienuviet – visplašākā izvēle, īpaši piedāvājumi, lieliska atmosfēra!
Lasīt vairāk >>>


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem