LAT
RUS
ENG

Palīgs dalībfirmām
Uzzini, kā sagatavot ziņu par savu piedāvājumu izstādē!

Aicinām Jūs sagatavot ziņu par jaunumiem, ceļošanas iespējām un aktualitātēm, ar kurām iepazīstināsiet izstādes apmeklētājus. Izmantojiet iespēju jau pirms izstādes ieinteresēt ceļotājus tā, lai „Balttour” viņi uzmeklētu tieši Jūsu stendu!


Sagatavojiet informāciju, un mēs to publicēsim www.balttour.lv sadaļā „Dalībnieku ziņas” bez papildu maksas!


Ieteikumi, kā sagatavot dalībnieka ziņu:

 1. Virsraksts. Virsrakstā ir jāpasaka, kāds unikāls piedāvājums sagaida izstādes apmeklētājus un kas to piedāvā. Virsrakstam ir jābūt uzmanību piesaistošam, turklāt tas var būt veidots aicinājuma formā.
  Daži veiksmīgie piemēri: „Iepazīsti Ziemeļnorvēģijas makšķerēšanas un atpūtas bāzi „NORD Fish”!”, „Siguldas stendā uz mirkli kļūsti par kamaniņu braucēju!”, „Tērvete aicina spēlēt viduslaiku spēles, baudīt mājražotāju labumus un izzināt vēsturi!”
 2. Ievads. Šeit nedaudz precīzāk ir jāapraksta piedāvājums, kā arī jānorāda uzņēmuma stenda numurs un halles numurs. Ievadā parasti pietiek ar diviem trim īsiem teikumiem.
 3. Piedāvājuma saturs. Aprakstiet piedāvājuma saturu – ko apmeklētāji varēs uzzināt, redzēt un darīt Jūsu stendā. Tāpat pastāstiet, vai stendā būs kādi īpašie viesi, priekšnesumi un citi patīkami pārsteigumi.
 4. Papildu informācija. Piemēram, norādiet interneta adresi, kurā var uzzināt vairāk par Jūsu piedāvājumu vai uzņēmumu / organizāciju.
 5. Noslēgumā – sauklis ar aicinājumu apmeklēt Jūsu stendu izstādē.

Nosacījumi:

 • Ziņas apjoms. Ziņas maksimālais apjoms ir 250 vārdi.
 • Bildes un logo. Ziņas publicēšanai ir nepieciešamas vismaz trīs atbilstošas bildes un uzņēmuma logo JPG formātā. Katra faila svaram ir jābūt vismaz 2 MB!
 • Valoda. Sākotnēji ziņa ir jāiesūta vienā valodā – latviešu, krievu vai angļu. Kad mēs Jums sniegsim apstiprinājumu, ka ziņas saturs atbilst izstādes mājaslapas sadaļai „Dalībnieku ziņas”, Jums ziņa būs jāsagatavo arī pārējās divās valodās.
 • Ziņas iesūtīšana. Sagatavotā ziņa un materiāli (vai links uz konkrētu failu lejupielādes vietu) ir jāsūta izstādes „Balttour” PR projektu vadītājai Laumai Abramovičai uz e-pastu: lauma.abramovica@bt1.lv Ja Jūs bildes sūtiet e-pastā, pievienojiet tās kā pielikumus!

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem