LAT
RUS
ENG

Palīgs dalībfirmām
Uzzini, kā izstādes mājaslapai sagatavot ziņu par savu izdevīgo piedāvājumu!

Ik gadu izstādē „Balttour” apmeklētājiem ir liela interese par izdevīgiem ceļojumu piedāvājumiem. Aicinām Jūs jau pirms izstādes tā sakārdināt savus potenciālos klientus, lai „Balttour” viņi mērķtiecīgi uzmeklētu tieši Jūsu stendu!


Sagatavojiet informāciju un mēs to publicēsim www.balttour.lv sadaļā „Īpašie piedāvājumi” bez papildu maksas!


Ieteikumi, kā sagatavot ziņu par Jūsu īpašo piedāvājumu izstādē:

 1. Virsraksts. Virsrakstā jāpasaka, kāds unikāls piedāvājums sagaida izstādes apmeklētājus un kas to piedāvā. Virsrakstam jābūt uzmanību piesaistošam.
  Piemēri: „X piedāvās ceļojumus ar atlaidēm līdz pat 55%!”, „Izmanto kūrorta viesnīcas X pakalpojumus par izdevīgu cenu!”, „Apceļo visu pasauli kopā ar aģentūru X!”
 2. Ievads. Šeit nedaudz precīzāk jāapraksta piedāvājums, kā arī jānorāda uzņēmuma stenda numurs un halles numurs. Ievadā parasti pietiek ar diviem-trim īsiem teikumiem.
 3. Īpašā piedāvājuma saturs. Aprakstiet piedāvājuma saturu, kā arī dāvanas vai citus labumus, kas priecēs Jūsu stenda apmeklētājus. Vēlams norādīt cenas/atlaides un konkrētus galamērķus vai pakalpojumus. Ja piedāvājums ir komplekss, norādiet, kas ietilpst cenā.
 4. Papildu informācija. Piemēram, norādiet interneta adresi, kurā var uzzināt vairāk par šo īpašo piedāvājumu un Jūsu uzņēmumu.
 5. Noslēgumā – sauklis ar aicinājumu apmeklēt Jūsu stendu izstādē.

Īpašā piedāvājuma ziņas piemēru var apskatīt šeit.


Nosacījumi:

 • Ziņas apjoms. Ziņas maksimālais apjoms ir 150 vārdi.
 • Bildes un logo. Ziņas publicēšanai nepieciešama vismaz viena atbilstoša bilde un uzņēmuma logo JPG formātā. Var pievienot arī īpašā piedāvājuma maketu JPG vai PDF formātā, ja Jums tāds ir sagatavots. Katra faila svaram jābūt vismaz 2 MB!
 • Valoda. Sākotnēji ziņu jāiesūta vienā valodā – latviešu, krievu vai angļu. Kad mēs Jums apstiprināsim, ka ziņas saturs atbilst izstādes mājaslapas sadaļai „Īpašie piedāvājumi”, Jums ziņa būs jāsagatavo arī pārējās divās valodās.
 • Ziņas iesūtīšana. Sagatavotā ziņa un materiāli (vai links uz konkrētu failu lejupielādes vietu) jāsūta izstādes „Balttour” PR projektu vadītājai Laumai Abramovičai uz e-pastu: lauma.abramovica@bt1.lv. Ja Jūs bildes sūtiet e-pastā, pievienojiet tās kā pielikumus!

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem