LAT
RUS
ENG

Izstādes ziņas "Balttour 2017"


 Tuvojas tūrisma izstāde “Balttour” – atpūta un ceļojumi ikvienam!

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra!
Lasīt vairāk >>>

 BT 1 paraksta sadarbības memorandu ar Uzbekistānas Tūrisma attīstības valsts komiteju

Šī gada 30. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā viesojās Uzbekistānas delegācija, lai tiktos ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētāju Viesturu Tīli un izstādes-gadatirgus “Balttour” vadītāju Daini Brici. Tikšanās vainagojās ar parakstītu memorandu par izstāžu “Balttour” un “Tūrisms uz Zīda ceļa” (TITF) abpusēju sadarbību.
Lasīt vairāk >>>

 Veiksmīgi aizvadīta tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”!

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas parādīja, ka vēlme ceļot atkal pieaug, turklāt ceļotāji ir kļuvuši vēl zinošāki, mērķtiecīgāki un prasīgāki. Apmeklētāji smēlās informāciju un idejas savai atpūtai un, kā apstiprina tūrisma aģentūras un operatori, aktīvi izmantoja ceļojumu izpārdošanu!
Lasīt vairāk >>>

 „Balttour 2017” trīs dienās apmeklēja 28 tūkstoši ceļotāju un tūrisma profesionāļu

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas divās tematiskajās hallēs pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 38 pasaules valstīm. Iedvesmoties Latvijas un pasaules apceļošanai bija ieradušies 28 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,5 tūkstoši – nozares profesionāļi.
Lasīt vairāk >>>

 Jau rīt atklās izstādi “Balttour 2017”!

Piektdien, 3. februārī, darbu sāks 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2017”, kas katru ceļotāju un atpūtnieku aicinās apceļot Latviju un atklāt pasauli. Turklāt visās trīs izstādes dienās notiks lielā ceļojumu izpārdošana!
Lasīt vairāk >>>

 Uzzini, ko piedāvās izstāde “Balttour 2017”!

Jau šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā būs ceļotāju iemīļotais notikums – izstāde “Balttour 2017”. Uzzini, ko tajā nepalaist garām!
Lasīt vairāk >>>

 Jaunākās tūrisma iespējas Latvijā atklāj izstādē “Balttour 2017”!

Latvija turpina pārsteigt gan ārzemju, gan pašmāju ceļotājus, jo tūrisma piedāvājums kļūst arvien daudzveidīgāks. Lai par to pārliecinātos, no 3. līdz 5. februārim dodies uz izstādi-gadatirgu “Balttour 2017”, kur visi Latvijas novadi – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme un Latgale – prezentēs neskaitāmi daudz jaunus tūrisma objektus, vietas, maršrutus un atpūtas iespējas!
Lasīt vairāk >>>

 Rīgā notiks biznesa forums tūrisma profesionāļiem

1. februārī Rīgā, konferenču centrā “Citadele” notiks “Balttour 2017” biznesa forums, kas ievada lielāko Baltijas ceļojumu izstādi. Tūrisma nozares profesionāļiem tā būs iespēja uzzināt par virtuālās realitātes iespējām tūrisma biznesa veicināšanai, analizēt sadarbību tūrisma produktu izstrādē, kā arī iepazīties ar “airBaltic” jaunajiem galamērķiem.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē „Balttour 2017” karstākais piedāvājums ceļotājiem!

No 3. līdz 5. februārim Ķīpsalā notiks 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas katru ceļotāju un atpūtnieku aicinās apceļot Latviju un atklāt pasauli. Izstādē varēs uzzināt par atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem no 40 pasaules valstīm, turklāt visas trīs dienas notiks lielā ceļojumu izpārdošana!
Lasīt vairāk >>>

 Informēs par izstādi-gadatirgu „Balttour 2017” un biznesa forumu!

24. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas vērienīgāko tūrisma notikumu – 24. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2017”, izstādes ievadpasākumu profesionāļiem – „Balttour 2017” biznesa forumu, kā arī nozares aktualitātēm.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādes „Balttour” forums profesionāļiem notiks dienu ātrāk!

Jau sesto gadu izstādi „Balttour” ievadīs tūrisma biznesa forums, kuram šogad ir mainīts norises laiks, lai Latvijas tūrisma profesionāļi piedalīšanos forumā un izstādē varētu apvienot veiksmīgāk. 2017. gada forums notiks divas dienas pirms izstādes – trešdien, 1. februārī! Savukārt norises vieta paliek nemainīga – konferenču centrs „Citadele”.
Lasīt vairāk >>>

 Gatavošanās izstādei „Balttour 2017” rit pilnā sparā

Februāra sākumā, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā notiks tūrisma izstāde un gadatirgus „Balttour 2017”, kurā varēs uzzināt par 40 pasaules valstu un arī pašmāju jaunākajām atpūtas iespējām un ceļojumu piedāvājumiem. Tūrisma uzņēmumu interese ir liela – rezervēti jau vairāk nekā 60 % ekspozīcijas laukumu!
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies BALTTOUR biznesa foruma satura veidošanā!

Nākamā gada 1. februārī Rīgā, konferenču centrā „Citadele” notiks Baltijā vadošās tūrisma izstādes BALTTOUR biznesa forums. Aicinām ikvienu interesentu piedalīties foruma satura plānošanā, līdz 10. oktobrim atzīmējot sev visinteresantākās un vajadzīgākās tēmas!
Lasīt vairāk >>>

 „Balttour 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 26 tūkstošus ceļotāju un tūrisma profesionāļu

7. februārī Ķīpsalā noslēdzās 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 41 pasaules valsts. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus bija ieradušies vairāk nekā 26 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,3 tūkstoši bija tūrisma nozares profesionāļi un aicinātie viesi.
Lasīt vairāk >>>







Galerija





„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem