LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Jaunumi


 Atbrauc uz laukiem un Kandavas vecpilsētu un jau šogad!

Kandavas novada stenda apmeklētājus aicināsim atbraukt uz laukiem. Varēsiet rast mirkli miera, izbaudīt siena smaržu un lauku ļaužu viesmīlību.
Lasīt vairāk >>>

 Projektā “AttractiveFORyou” aicina tikties Latvijas Lietuvas pierobežas partneri!

Hallē „Apceļo Latviju!” stendā A15 uz atraktīvām sarunām aicina Kokneses, Jēkabpils, Rokišķu un Plunģes pārstāvji
Lasīt vairāk >>>

 Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja ekspozīcija “Saimes galds cauri gadsimtiem”

Savā “sētā” Brīvdabas muzejs rādīs kā saimes galds klāts “vēl pavisam nesen” – pāris gadsimtus atpakaļ, kad uz galda bija viena putras bļoda un katram ēdējam sava karote. Galds ar pirmajiem māla trauku komplektiem un “baltā galdauta” laiks XX gs. (20 – 30 gadi), kad “jaunsaimnieki” arī laukos ieviesa muižu un pilsētu modernās galdu klāšanas tradīcijas.
Lasīt vairāk >>>

 Madonas novads 2018. gadā būs aktīvs un garšīgs!

Vai Tu zini, ka MADONA 2018. gadā ir oficiāli pasludināta par Latvijas jauniešu galvaspilsētu? Tas ir lielisks iemesls, lai tieši Tava klase, kurss, ģimene vai draugu kompānija atbrauktu ciemos. Nāc uz Madonas novada stendu C20 izstādē “Balttour2018” un noskaidro idejas brauciena programmai!
Lasīt vairāk >>>

 Atklāj Alūksnes tūrisma jaunumus!

No senu latgaļu cilšu apdzīvotas teritorijas līdz Eiropas Savienībai – Alūksnes ezera krastos vienmēr kūsājusi dzīvība. Šodien Alūksne ir mūsdienīga pilsēta, kas kopj un sargā savu vēsturi, kultūras mantojumu un dabas bagātības, ar prieku un lepnumu tās izrādot pilsētas viesiem. Ko darīt atradīsies gan kultūrvēstures entuziastiem un romantiķiem, gan dabas baudītājiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem. Jaunais Alūksnes skatu tornis, gājēju tilts un Tempļa kalna parks ir kļuvis par populāru un iecienītu tūrisma objektu.
Lasīt vairāk >>>

 Smiltenes novada TIC gatavojas tūrisma izstādei ‘’Balttour 2018’’

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” Rīgā, Ķīpsalā no 2. līdz 4. februārim Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) prezentēs novada tūrisma piedāvājumu kopīgā stendā ar Raunas, Apes un Alūksnes novadiem zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas.”
Lasīt vairāk >>>

 Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2018” un biznesa forumu!

22. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi “Balttour 2018”, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.
Lasīt vairāk >>>

 Četru kaislīgu ceļotāju stāstus piedāvā “Balttour”!

Tuvojoties Baltijā lielākajai tūrisma izstādei “Balttour 2018”, piedāvājam uzzināt, kā ceļo Latvijā zināmi cilvēki. Uz jautājumiem par ceļošanu atbild TV personības Roberto Meloni un Lelde Lietaviete, sporta žurnālists Armands Tripāns un biologs, ceļotājs Juris Smaļinskis. Iedvesmojies savam ceļojumam!
Lasīt vairāk >>>

 Dundagas novads – satikšanās vieta! Dūoņig mōkõr - kubbõsōmiz kūož!

Dundagas novadā, pašos Kurzemes ziemeļos sastopas zeme ar jūru, kuģu un putnu ceļi, saulriets ar saullēktu. Te sastopas līvu un latviešu tautas, divas valodas, zvejnieki ar arājiem un vigas ar kangariem. Dundagā sastopas septiņi ceļi un senie pils mūri - ar jaunu piepildījumu.
Lasīt vairāk >>>

 Pāvilostas novads aicina sajust vasaru un izgaršot jūras tuvumu!

Pāvilostas novada stendā aicinām nobaudīt mūsu meistaru kūpinātās zivis un cepto maizi. Tiks piedāvāta iespēja piedalīties nelielā aktivitātē – izzināt Pāvilostas novada apslēptos dārgumus un laimēt kādu jauku balvu no Pāvilostas novada. Aicinām iepazīt mūsu jaunāko tūrisma piedāvājumu – apmeklējiet stendu Nr.C10 hallē „Apceļo Latviju!”.
Lasīt vairāk >>>

 Preiļi – šarmantā Latgales mazpilsēta aicina iepazīt, izbaudīt un iemīlēt siera galvaspilsētu, keramikas tradīcijas un grāfu Borhu atstāto mantojumu!

Kā ik gadu Preiļu novads starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour” tiks pārstāvēts kopīgajā Latgales reģiona stendā. Šogad jo īpaši aicināsim viesus uz Preiļu novadu, jo šis ir ne tikai Latvijas simtgades gads – pirms 670 gadiem Preiļi kā miesta vārds pirmo reizi tika minēts dokumentos un pirms 90 gadiem Preiļiem tika piešķirts pilsētas statuss.
Lasīt vairāk >>>

 “Bānītim 115!” jeb “Ar tvaiku uz Latvijas simtgadi!”

Dodies uz halles “Apceļo Latviju” stendu A20, kur pirmoreiz plašākai publikai tiks prezentēts unikālais un Latvijā vienīgais izglītojošais interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, kas šī gada 2. septembrī uzsāks savu darbību Gulbenes dzelzceļa stacijā. Aicinām to apmeklēt pirmsskolas, vispārizglītojošās, profesionālās izglītības iestādes, ģimenes ar bērniem, darba kolektīvus un ikvienu interesentu.
Lasīt vairāk >>>

 Rauna – vieta, kur redzēt, dzirdēt un sajust. Stendā no mājražotāju gardumiem līdz gada ģeovietai!

Raunas novada stends būs atrodams “Vidzemes šoseju pieturu” stendā. Novads tiks reprezentēts ikvienam interesentam, tā, ka katrs sajutīs īpašo noskaņu, ko sniedz ģeogrāfiski mazā Raunas novada plašā spektra piedāvājums. Sākot ar baudu garšas kārpiņām no vietējiem mājražotājiem līdz baudai acīm no Raunas novada krāšņajiem dabasskatiem, vēstures pieminekļiem un pasākumu daudzveidības.
Lasīt vairāk >>>

 Tava nākošā ceļojuma galamērķis – Klaipēda!

 Laipni lūgti Klaipēdā! Trešā lielākā pilsētā Lietuvā, kur tagadne satiekas ar pagātni, aicina Jūs! Klaipēda, izbijusī Prūsijas galvaspilsēta, savā arhitektūrā saglabājusi tās dvesmu. Tāpat tā ir vienīgā pilsēta visā Lietuvā, kura savā ostā uzņem leģendārā Titānika lieluma kuģus.
Lasīt vairāk >>>

 SIA “UGO AUTO” piedāvās revolucionāras jumta teltis, kas uzstādāmas uz jebkuras automašīnas!

Jauno “iKamper” produktu SKY4X jūs varēsiet apskatīt un izmēģināt mūsu stendā Nr. H40.
Lasīt vairāk >>>

 “JS-Kria Travel” palīdzēs jums iepazīt un iemīlēt Islandi!

Islandes uzņēmums “JS-Kria Travel” piedāvā krievu, lietuviešu, angļu un vācu valodā runājošu gidu pakalpojumus. Tas izveidots 2013. gadā un šo gadu laikā uzkrājis lielu pieredzi ceļojumu organizēšanā Islandē.
Lasīt vairāk >>>

 „Esperanza Resort & SPA” – greznākais SPA Lietuvā

„Esperanza Resort & SPA” ir boutique 5*PLUS viesnīca, kas veido daļu no „Small Luxury Hotels of the World” zīmola. Saņemiet īpašu atlaidi izstādē „Balttour 2018” un palutiniet sevi tā, kā esat pelnījuši!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādi “Balttour 2018” atklās tūrisma biznesa forums

Vai digitalizācija ir drauds tūrisma aģentūru, viesnīcu un tūrisma informācijas centru darbam? Iespējams. Tomēr katrai monētai ir divas puses! Tāpēc 31. janvārī “Balttour 2018” biznesa forumā, kas notiks viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, aicinām jūs ieraudzīt to otru pusi – digitālās vides jaunākās iespējas tūrismā!
Lasīt vairāk >>>

 Tartu ir kas vairāk!

Jauneklīgā Tartu, kas ir nozīmīgākā un dzīvīgākā Dienvidigaunijas pilsēta, jūsu nākamajam piedzīvojumam piedāvā daudz dažādu pārsteigumu. Vai ziniet, ka pašā pilsētas centrā varat ļauties labsajūtai un nošļūkt pa 55 metrus garu ūdens slīdkalniņu? Vai jebkad esiet redzējuši mamutu pilnā augumā, izpētījuši īstu aci, bijuši ačgārnā mājā, apmeklējuši izstādi kultūras piemineklī vai palutinājuši sevi ar debešķīgām garšām? Vēlaties uzzināt vairāk?
Lasīt vairāk >>>

 Dodies uz Igaunijas sirdi Paidi un ceļo ar laika mašīnu!

Laika centrs “Wittenstein” Igaunijā ir vienīgais tūristu apskates objekts Baltijā, kas izstāsta vēsturi caur humoru. “Balttour 2018” apmeklētāji varēs uzzināt par ceļošanu ar laika mašīnu un to, kā izzināt Igaunijas vēsturi tikai pusotras stundas laikā!
Lasīt vairāk >>>

 Pērc biļeti uz “Balttour 2018” un laimē!

Jau šī gada 20. novembrī sākās biļešu tirdzniecība uz tūrisma izstādi “Balttour 2018”, turklāt visi šogad veiktie pirkumi piedalīsies izlozē. Pērc biļeti sev un ģimenei jau tagad!
Lasīt vairāk >>>

 Tuvojas tūrisma izstāde “Balttour” – atpūta un ceļojumi ikvienam!

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra!
Lasīt vairāk >>>

 BT 1 paraksta sadarbības memorandu ar Uzbekistānas Tūrisma attīstības valsts komiteju

Šī gada 30. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā viesojās Uzbekistānas delegācija, lai tiktos ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētāju Viesturu Tīli un izstādes-gadatirgus “Balttour” vadītāju Daini Brici. Tikšanās vainagojās ar parakstītu memorandu par izstāžu “Balttour” un “Tūrisms uz Zīda ceļa” (TITF) abpusēju sadarbību.
Lasīt vairāk >>>

 Veiksmīgi aizvadīta tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”!

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas parādīja, ka vēlme ceļot atkal pieaug, turklāt ceļotāji ir kļuvuši vēl zinošāki, mērķtiecīgāki un prasīgāki. Apmeklētāji smēlās informāciju un idejas savai atpūtai un, kā apstiprina tūrisma aģentūras un operatori, aktīvi izmantoja ceļojumu izpārdošanu!
Lasīt vairāk >>>

 „Balttour 2017” trīs dienās apmeklēja 28 tūkstoši ceļotāju un tūrisma profesionāļu

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas divās tematiskajās hallēs pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 38 pasaules valstīm. Iedvesmoties Latvijas un pasaules apceļošanai bija ieradušies 28 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,5 tūkstoši – nozares profesionāļi.
Lasīt vairāk >>>Pirkt biļetes
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem