LAT
RUS
ENG

Jaunumi


 “Balttour 2019”: ceļotgribētāji priekšroku dod eksotiskiem galamērķiem!

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”. Ceļotgribētāji varēja iepazīt Latvijas novadu jaunākos tūrisma piedāvājumus, baudīt gastronomiskus gardumus, izveidot savus brīvdienu maršrutus un piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī iegādāties izdevīgus ceļojumus uz galamērķiem teju 200 valstīs.
Lasīt vairāk >>>

 Veiksmīgi noslēgusies izstāde-gadatirgus "Balttour 2019"!

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kas pulcēja 860 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus. Uzzināt tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies 28 050 ceļotgribētāju.
Lasīt vairāk >>>

 TOP 9 lietas, ko darīt “Balttour 2019”

Jau no šodienas līdz pat svētdienai, 3. februārim, Ķīpsalā norisinās Baltijas vērienīgākais tūrisma notikums – izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”.
Lasīt vairāk >>>

 Amatas novada jaunie tūrisma piedāvājumi

Pagājušais gads Amatas novadam izrādījies ļoti ražens, tapuši 22 jauni tūrisma piedāvājumi, gan ziemas, gan vasaras periodam. Tūrisma attīstība notikusi arī tādās vietās, kur agrāk tūristu ceļi nedevās.
Lasīt vairāk >>>

 Jūrmala iepazīstinās ar atpūtas iespējām kūrortpilsētā

Jūrmalas pilsēta savā stendā iepazīstinās ar atpūtas iespējām kūrortpilsētā, apmeklētāji varēs piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs, kuras organizēs Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, Ķemeru Nacionālā parka dabas izglītības centrs “Meža māja” un izklaides un izglītības centrs “Korso Brīnumi”.
Lasīt vairāk >>>

 „Esperanza Resort & SPA” – greznākais SPA Lietuvā

„Esperanza Resort & SPA” ir boutique 5*PLUS viesnīca, kas veido daļu no „Small Luxury Hotels of the World” zīmola. Saņemiet īpašu atlaidi izstādē „Balttour 2019” un palutiniet sevi tā, kā esat pelnījuši!
Lasīt vairāk >>>

 Jaunas takas, neparastas garšas un pat talismanu parāde – Latvijas reģionu pārsteigumi izstādē “Balttour 2019”

Aplūko Zemgales talismanu parādi, apmeklē brīnišķīgas dabas vietas Latgalē, izbaudi Vidzemes garšas un ļaujies sportiskai atpūtai Kurzemē – tie ir daži no Latvijas reģionu piedāvājumiem izstādē “Balttour 2019”, kas jau no 1. līdz 3. februārim notiks Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 Notiks konference “Tūrisma attīstības, izglītības un pētniecības aktualitātes Baltijas jūras reģionā”

Konferences mērķis ir projekta BOOSTED kontekstā parādīt aktuālos pētījumus tūrismā Baltijas jūras reģionā, kā arī raisīt diskusiju par tūrisma izglītības aktualitātēm. Konferences mērķauditorija ir visu tūrismā iesaistīto pušu pārstāvji – tūrisma uzņēmumu, tūrisma organizāciju, tūrisma izglītības iestāžu darbinieki un interesenti. Konference tiek īstenota ES līdzfinansēta projekta BOOSTED ietvaros.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunumus piedāvās arī “Jāņa sēta”

Karšu veikals “Jāņa sēta” starptautiskajā izstādē-gadatirgū “Balttour” piedalās jau 26 gadus. Arī šogad stendā hallē “Atklāj pasauli!” būs ļoti labas cenas un atlaides kartēm, ceļvežiem un citiem tūrisma izdevumiem.
Lasīt vairāk >>>

 Atklāj pasauli ar “Explain Tour”

Pasaule ir pārāk liela, lai neļautos kārdinājumam to atklāt un iepazīt kopā ar “Explain Tour”.
Lasīt vairāk >>>

 Baudiet mākslu, dzeju un vēderpriekus romantiskajā Kandavas vecpilsētā!

Kandavas novada stenda apmeklētājus aicināsim atbraukt uz Kurzemi, lai iepazītu mazo, senatnīgo un romantisko Kandavu (1230). Kandavas vecpilsētā un Abavas senlejā iedvesmu gūst mākslinieki, dzejnieki un dabas mīļotāji. Kalnainais reljefs, brīnišķīgi dabas skati un senatnes elpa šeit jaušama ik uz soļa.
Lasīt vairāk >>>

 “Balttour 2019” aicina – atklāj Igaunijas tūrisma pērles!

Vairāk nekā 50 – tik liels dalībnieku skaits no Igaunijas izstādē “Balttour” vēl nebūs pieredzēts! No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā savus jaunākos tūrisma objektus, maršrutus un atpūtas iespējas prezentēs dalībnieki no kaimiņvalsts. Piedāvājam jau tagad ielūkoties, kurp doties un ko apskatīt Igaunijā.
Lasīt vairāk >>>

 Kā neuzkāpt uz digitalizācijas grābekļa? Uzzini “Balttour” forumā

Latvijas tūrisma speciālisti ikdienā saskaras ar dažādiem mūsdienu tūrisma mārketinga digitalizācijas izaicinājumiem. Par biežākajiem klupšanas akmeņiem un iespējamajiem risinājumiem varēs uzzināt “Balttour 2019” biznesa forumā, kas jau 30. janvārī notiks viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”.
Lasīt vairāk >>>

 Zemgales atklāsme būs atraktīva un saistoša visiem!

Izstādē–gadatirgū “Balttour 2019” zemgalieši būs vēl pamanāmāki nekā pirms gada, jo “apdzīvotā” platība kļuvusi lielāka, bet apmeklētājiem paustie vēstījumi – ar faktiem un notikumiem bagātāki un atraktīvāki.
Lasīt vairāk >>>

 Ziemeļlatgale – vieta jauniem atklājumiem!

Šogad Ziemeļlatgales novadi – Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas – starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2019”, kā ierasts, būs atrodami Latgales reģiona stendā un piedāvās aktualizētu kopīgu piecu novadu tūrisma karti. Ziemeļlatgales tūrisma kartē atrodama informācija par labākajiem tūrisma objektiem un naktsmītnēm, kā informācija par jau ievērību ieguvušo reģionālo velomaršrutu nr. 34 “Rypoj vasals!” un sešiem vienas dienas vietējiem velomaršrutiem Balvu, Baltinavas, Viļakas un Kārsavas novados.
Lasīt vairāk >>>

 Latgale gatavojas pārsteigt apmeklētājus!

No 1. līdz 3. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2019”, kas ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā. Izstādē ikviens var atklāt ko jaunu nākamajai tūrisma sezonai reģionā. Ik gadu izstāde ir svētki un satikšanās vieta nozares profesionāļiem savā starpā un ar ceļotgribētājiem.
Lasīt vairāk >>>

 Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2019” un biznesa forumu!

28. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi-gadatirgu “Balttour 2019”, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks pirmdien, 28. janvārī, plkst. 13.00 viesnīcas “Avalon Hotel and Conferences” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra ielā 19, Rīgā).
Lasīt vairāk >>>

 Ceļiniek, piestāj 17 jaunās salās Sēlijā!

Dodoties iepazīt svešas valstis un kultūras, mēs visi sirds dziļumos alkstam šīs zemes ieraudzīt caur vienkāršo cilvēku ikdienas dzīvi, jo tikai tā var iegūt īstās smaržas, garšas un sajūtas. Aizvien vairāk cilvēki tiecas pēc nesamākslotības, svaiguma, mājīguma un sirsnības.
Lasīt vairāk >>>

 “Lastmin.lv” aicina piepildīt sapni par Turciju

“Lastmin.lv” - mūsdienīga un ērta ceļojumu meklēšanas platforma un labākās cenas garantija. Nāciet ciemos pie mums uz “TUI” stendu, piepildiet sapni un izbaudiet Turcijas kūrortu burvību.
Lasīt vairāk >>>

 Pēc jauniem iespaidiem – uz Rēzekni!

Rēzekne ir pilsēta ar īpašu šarmu, viesmīlīgiem ļaudīm un kontrastiem bagātu pilsētvides ainu. Turpinot ikgadējo tradīciju, arī šogad pilsēta izstādē “Balttour” būs pārstāvēta ar atsevišķu stendu, izstādes apmeklētājus iepazīstinot ar pilsētas tūrisma aktualitātēm un iesaistot dažādās aktivitātēs.
Lasīt vairāk >>>

 "Hotel Jūrmala Spa" piedāvās dāvanu kartes un īpašas cenas spa piedāvājumiem

"Hotel Jūrmala Spa" stendā hallē "Apceļo Latviju" piedāvās dāvanu kartes ar izmitināšanu un spa par īpašām cenām. Viesnīcas stendā būs iespēja apskatīt jaunākos "Hotel Jūrmala Spa" piedāvājumus, kā arī iegādāties dāvanu kartes ar izmitināšanu par īpašām cenām. Dāvanu kartes būs pieejamas tikai "Balttour 2019" izstādes apmeklētājiem!
Lasīt vairāk >>>

 Turaidas muzejrezervāts šogad atklās jaunu ekspozīciju

Kā visus gadus, arī šogad no 1. līdz 3. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2019” piedalīsies arī Turaidas muzejrezervāts. Šogad muzejrzervāta darbinieki visus interesentus gaidīs savā stendā hallē "Apceļo Latviju!", kur iepazīstinās ar jaunumiem, daudzveidīgo ekspozīciju, izglītojošo programmu, ekskursiju un pasākumu piedāvājumu Turaidā.
Lasīt vairāk >>>

 Koknesē aicina iepazīt amatu prasmes un aktīvās atpūtas iespējas

Senā Hanzas pilsēta Koknese hallē "Apceļo Latviju!" aicina izbaudīt krāšņās dabas skaistumu un aktīvi līdzdarboties!
Lasīt vairāk >>>

 Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola – izglītība, ka patiks

“ISMA” studentiem ir dota iespēja piepildīt savus nākotnes sapņus, apgūstot nepieciešamās zināšanas piecos Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditētos studiju virzienos:
Lasīt vairāk >>>

 “Balttour 2019” aicina atklāt tūrisma jaunumus Latvijā!

Kuru ciemu Latvijā dēvē par mazo hipiju? Kā atklāt latviešu zvejnieka aroda noslēpumu? Kur sajusties kā baronam? Iedvesmojies Latvijas apceļošanai izstādē-gadatirgū “Balttour 2019”, kas jau no 1. līdz 3. februārim notiks Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

 Pielaiko suit’ drān’s Alsungas novada stendā!

Nokļūsti soli tuvāk tik daudz dzirdētajām kāzām Suitos Alsungas novada stendā izstādē “Balttour 2019”. Atnāc, uzzini, sajūti!
Lasīt vairāk >>>

 Mazais hipijs Pope pošas uz Ķīpsalu!

Uz izstādi “Balttour 2019” pirmo reizi pošas arī mazais hipijs Pope – ciematiņš ar kalnu un muižu Ventspils novadā, kurš atrodas 168 km no Rīgas un 17 km no Ventspils pilsētas.
Lasīt vairāk >>>

 “Vidzemes pieturvietas” aicina iepazīt četrus novadus

Jau Vidzemē labi zināmais sadarbības projekts “Vidzemes šosejas pieturas”, palēnām popularitāti iekarojot arī pa visu valsts robežu, jauno gadu iesāk ar pārmaiņām, kas savu pirmizrādi piedzīvos gada lielākajā tūrisma izstādē “Balttour 2019”. Šis ir sadarbības projekts, kurā apvienojušies četri novadi – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes, lai kopīgi parādītu šo novadu skaistumu, atpūtas un izklaides iespējas un piedāvātu daudzveidīgu tūrisma programmu vienkopus.
Lasīt vairāk >>>

 Pāvilostas novads - vieta, kur apstājas laiks!

Pāvilostas novads izstādē “Balttour” aicinās nobaudīt mūsu meistaru kūpinātās zivis, cepto maizi, kā arī piedāvās iespēju piedalīties nelielā aktivitātē un laimēt kādu jauku balvu no Pāvilostas novada. Iepazīsti jaunākos Pāvilostas tūrisma piedāvājumus hallē “Apceļo Latviju!”.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunķemeri aicina baudīt dabas dziedējošo spēku!

Rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” izstādes “Balttour 2019” laikā iepazīstinās apmeklētājus ar rehabilitācijas un veselības veicināšanas iespējām, kā arī ar īpašajiem un akcijas piedāvājumiem. Gaidām jūs hallē „Apceļo Latviju!”!
Lasīt vairāk >>>

 Dundagas novads – zeme pie divām jūrām!

Dundagas novads – zeme pie divām jūrām! / Dūoņig mōgõn – mō kōd mier jūs!
Dundaga – Šlītere – Kolka / Dūoņig – Šlītõr – Kūolka
Lasīt vairāk >>>

 Izstādes laikā atklās ceļojumu tālākpārdošanas portālu “Untrips”

Izstādē “Balttour 2019” atklās ceļojumu tālākpārdošanas portālu “Untrips” – izdevīgu veidu, kā pārdot neizmantotos ceļojumus. Maksājumus portālā nodrošinās “Paysera”, un portāls būs 10 valodās.
Lasīt vairāk >>>

 Jumta teltis un āra iekārtas – pie “Ugo Auto”!

“Ugo Auto” izstādē “Balttour 2019” piedāvās revolucionāras jumta teltis, kas uzstādāmas uz jebkuras automašīnas. “iKamper” produktus varēs apskatīt un izmēģināt “Ugo Auto” stendā.
Lasīt vairāk >>>

 “Lielupe by Semarah hotels” - ideāla vieta atpūtai Jūrmalā!

Viesnīcas stendā apmeklētājiem būs iespējams iepazīties un iegādāties tās jaunizveidotās SPA procedūras, īpašus atpūtas piedāvājumus ģimenēm, pāriem un draugiem, kā arī piedalīties dažādos konkursos un laimēt ļoti vērtīgas balvas. Arī jaunākajiem izstādes viesiem būs pieejama interesanta rotaļu zona un iespēja piedalīties konkursā, kurā varēs laimēt savu privāto bērnu ballīti viesnīcas Lielupe bērnu klubā 390 eiro vērtībā.
Lasīt vairāk >>>

 “Aldara alus darbnīca” aicina atklāt alus noslēpumu

Izstādē “Balttour 2019” iepazīsti “Aldara alus darbnīcas” piedāvātos tūrisma pakalpojumus hallē “Apceļo Latviju!”, kur “Aldara alus darbnīcas” pārstāvji prezentēs savu pakalpojumu klāstu un ievedīs alus pasaules noslēpumos!
Lasīt vairāk >>>

 Labākie tūrisma piedāvājumi būs izstādē-gadatirgū “Balttour”!

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 valstīs! Vienuviet – visplašākā izvēle, īpaši piedāvājumi, lieliska atmosfēra!
Lasīt vairāk >>>


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem